Přeskočit na obsah

Cyklus podzimní aromaterapie: Podzim bez splínu

Přednáška je určená všem, kteří si chtějí prostřednictvím aromaterapie, krásného světa přírodních vůní, zpříjemnit každodenní život a posílit své zdraví.

Akce je realizována v rámci série 3 akcí na téma Cyklus podzimní aromateriapie, která je podpořena dotací z Fondu zdraví Statutárního města Zlína.

Proč přijít?

Seznamte se s s aromaterapií a jejím praktickým využitím v běžném životě! Na této akci zjistíte, jak vám aromaterapie může pomoci, abyste se vyhnuli smutku a načerpali energii.

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví.

Aromaterapie doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. Je složen ze dvou slov: „aroma“ – vůně a „terapie“ – léčba.

Navzdory zažitým představám se nejedná jen o terapie vůněmi, ale o plnohodnotný způsob péče o zdraví a prevenci. Může mít podobu inhalačních směsí či olejových masážních směsí, koupelových směsí, parfémů… Bio éterické oleje navíc slouží jako surovina pro výrobu domácí přírodní kosmetiky a drogerie.

Hana Mertová

Hanka je masérka, jejíž specializací  jsou především aromaterapeutické masáže.  Aromaterapii se věnuje od roku 2007. Vzdělání v tomto oboru získala na Institutu aromaterapie v Praze a také na Holistické škole aromaterapie v Kyjově.

Aromaterapeutické masáže také ráda kombinuje s drahými kameny a tibetskými mísami. Masérnu má na Velíkové u Zlína a působí pod značkou Masáže u lesa.

Obsah

Na podzim nám začíná chybět pozitivní energie sluníčka. Dobít baterky si ale můžeme i pomocí éterických olejů. Jak se vyhnout podzimním splínům, smutku a načerpat energii? Namícháme si olejový parfém, který rozzáří náš den.

Kde, kdy a za kolik

Akce proběhne osobně v Naší Dílně ve Zlíně v úterý 18.10.2022.

  • 8:45 – 9:00 – příchod, káva, přivítání
  • 9:00 – 12:00 – Podzim bez splínu (workshop)
  • 12:00 – 12:15 – rozloučení, odchod

Cena za tříhodinový workshop je 400Kč za osobu.
V ceně je zahrnut výklad lektora, materiál na výrobu, drobné občerstvení pro účastníky akce, nájem a administrativní poplatek. Akce je dotována Statutárním městem Zlín.

Rezervace místa:

(Poznámka: je možné absolvovat všechny tři akce v rámci série, ale i jen některou z nich.)